Zielone szkoły/przedszkola Lądek Zdrój

Zapraszamy do Lądka Zdroju, miejsca zupełnie wyjątkowego ze względu na wypływające tu gorące uzdrowiskowe źródła, specyficzny górski mikroklimat oraz przebogatą historię tego miejsca sięgającą XIII wieku. W tym miejscu leży pięknie położony Hotel Geovita, który stanowi jedną z baz naszych „zielonych atrakcji”

Bogate doświadczenie i rozległa wiedza zdobyte podczas wieloletniego działania wśród dzieci i młodzieży pozwoliły nam stworzyć oryginalny, ambitny i niezwykle ciekawy produkt – Autorskie Zielone Przedszkola i Szkoły. Dwa tematyczne panele do wyboru: Mali Podróżnicy oraz Indianie na Przygodowym Szlaku. Nowatorskie pomysły, niecodzienne zajęcia, atrakcyjne wycieczki, przeszkolona i wykwalifikowana kadra.

Wszystko to, aby dzieci w każdym wieku zachęcić do poznawania, próbowania, eksplorowania, poszerzania swoich umiejętności i wiedzy, a przy tym do rozwijania samodzielności, świadomości i współpracy w grupie rówieśniczej.

TERMINY

Kwiecień, Maj ,Czerwiec

WYŻYWIENIE

Trzy posiłki dziennie (dla przedszkoli dodatkowo ii śniadanie i podwieczorek)

KOSZT

Od 360 zł/ osoba

PRZYKŁADOWE ZAJĘCIA DO WYBORU

Wycieczki tematyczne, chrzest i nadanie imienia adekwatnego do panelu, dyskoteka, podchody, ognisko z zabawami, wieczorna gra tematyczna, ceramika, rękodzieło, gry planszowe, mini-olimpiada z ceremoniałem, tor przeszkód, wyścigi rzędów, zajęcia kulinarne, majsterkowanie, doświadczenia chemiczne, bańki mydlane, skręcanie balonów i inne

Plany szczegółowe

pdf_iconwyjazd 5-dniowy

 

pdf_icon wyjazd 3-dniowy