Biała szkoła i przedszkole
pełne atrakcji w zimowej szacie
z Happy Time.

Uwzględniając potrzeby i obszary zainteresowań uczestników białych szkół i przedszkoli, opracowujemy ofertę programową indywidualnie dla każdej placówki oświatowej, z którą współpracujemy.

Przygotowujemy własne scenariusze zajęć dla uczniów z myślą o maksymalnym wykorzystaniu zimowych atrakcji, dostosowując je odpowiednio do grupy wiekowej uczestników. Celem każdego programu jest edukacja połączona z najlepszą zabawą, zdrowy ruch oraz moc niezapomnianych przygód.

W czasie zimowych wyjazdów dbamy o bezpieczeństwo i komfort dzieci uczestniczących w białej szkole lub przedszkolu zapewniając sprawdzone ośrodki wypoczynkowe, wykwalifikowaną kadrę instruktorów sportów zimowych oraz opiekę kreatywnych wychowawców. Z nami biała szkoła i przedszkole staje się jedną, wielką przygodą, z której uczestnicy przywożą nie tylko mnóstwo wspomnień, ale także nowe umiejętności i wiedzę.

Nasza oferta obejmuje pobyt, wyżywienie, realizację programu pełnego atrakcji, ubezpieczenie oraz transport autokarem lub busem.


Pobierz katalog

WYCIECZKI ROK SZKOLNY 2023-24 HappyTime

Wyślij zapytanie

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.