Pływacko-przygodowy Wiek: 8-16 lat

Organizator

Centrum Turystyczno Rekreacyjne Happy Time Sp. z o.o.

Wiek

8 – 16 lat

Opis

Tworząc i realizując obozy dla naszych podopiecznych od wielu lat, rośniemy i rozwijamy się razem z nimi! Dlatego w nadchodzącym sezonie wakacyjnym stawiamy na jeszcze większą jakość i jeszcze większy profesjonalizm naszych działań. W związku z tym, zapraszając chętnych na panel pływacko–przygodowy, w pierwszej kolejności wybraliśmy najwyższej klasy ośrodki, o wyśmienitym standardzie i wyżywieniu, w których znajdują się zadaszone baseny z podgrzewaną wodą. Dzięki temu, żadne warunki atmosferyczne, ani inne przeciwności losu nie staną nam na drodze, abyśmy mogli szkolić, zaszczepiać entuzjazm i wychowywać następców Otylii Jędrzejczak, czy Pawła Korzeniowskiego. Następnie realizując obozy na pięknym Wybrzeżu Rewalskim zapewniamy sobie i wszystkim miłośnikom przygody, dostęp do niesamowicie urokliwych i bezpiecznych terenów, gdzie z powodzeniem oddamy się: wyzwaniom survivalowym, nietuzinkowym grom fabularnym. Nie zapomnimy również o atrakcyjnych zajęcia artystycznych czy sportowych. Zwieńczeniem każdego poszukiwacza przygód będzie wyprawa do parku rozrywki. A wszystko to zostanie przypieczętowane uzyskaniem certyfikatu Happy Adventure

Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry, która swoim zaangażowaniem i entuzjazmem porwie do działania każdego uczestnika naszej wakacyjnej wyprawy

W trakcie trwania obozu uczestnicy biorą udział w zajęciach podczas, których:

 • Poznają podstawy adaptacji w środowisku wodnym dla osób początkujących
 • Doskonalą techniki elementarnego i sportowego pływania stylem grzbietowym, dowolnym, klasycznym, motylkowym
 • Poznają podstawy pływania technika Total Immersion
 • Biorą udział w grach i zabawach w wodzie ( ABC nurkowania, podstawy ratownictwa wodnego)
 • Biorą udział w zawody pływackich o puchar Happy Time

Atrakcje w trakcie trwania obozu:

 • ABC survival-u w terenie ( budowa szałasu, budowa tratwy ratowniczej, rozpalanie ogniska, szyfrowanie wiadomości )
 • Tworzenie skrzyni skarbów podczas warsztatów z majsterkowania
 • Wyprawa do Parku Rozrywki Pomerania
 • Wyprawa do Parku Linowego
 • Gra miejska: Vog Challenge
 • Gra terenowa: 4Team (zbierz drużynę, podejmij wyzwanie 4 żywiołów)
 • Gra przygodowa: Zaklęta Księżniczka ( odnajdź księżniczkę, zdejmij klątwę, odbierz należny Ci skarb)

Terminy i ceny 

27.06 – 07.07.2020 Rogowo  2090 PLN

07.07 – 17.07.2019 Rogowo  2090 PLN           

Zakwaterowanie 

Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria – Rogowo – http://www.wiktoria-rogowo.pl/

Baza noclegowa

Ośrodki o standardzie hotelowym z bogatym zapleczem rekreacyjnym. W ośrodku znajduję się kryty basen z podgrzewaną wodą, teren rekreacyjny z boiskami wielofunkcyjnymi oraz parkiem rozrywki. Pokoje 3, 4 lub 5 osobowe z pełnym zapleczem sanitarnym.

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad wraz podwieczorkiem, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Śniadanie oraz kolacja w formie szwedzkiego stołu, obiad porcjowany. Obóz zaczyna się śniadaniem pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie, wyżywienie, transport, wszystkie zajęcia programowe, opiekę wykwalifikowanej kadry, opiekę medyczną, ubezpieczenie, nagrody, zestaw obozowicza ( czapka z daszkiem, kubek podróżnika, sylikonka, pamiątkowy medal)

Plan szczegółowy

Pobierzpdf_icon