Windsurfingowo-przygodowy

Organizator

Centrum Turystyczno Rekreacyjne Happy Time Sp. z o.o.

Wiek

7 – 16 lat

Opis

W tym sezonie wakacyjnym prezentujemy nową, jeszcze bardziej atrakcyjną, odsłonę naszego flagowego obozu windsurfingowego: połączenie windsurfingu z przygodą

Jak wiadomo, Jezioro Resko w okolicach Rogowa oraz Jezioro Sarbsko położone niedaleko Łeby to zdecydowanie jedne z ciekawszych miejsc na wybrzeżu do uprawiania windsurfing. Nadmorskie położenie oraz ciekawe ukształtowanie linii brzegowej tworzy idealne miejsce do nauki i uprawiania windsurfingu na każdym poziomie zaawansowania. Profesjonalny sprzęt dopasowany do wieku i umiejętności uczestników, bezpieczne akweny jezior oraz wykwalifikowana kadra pozwalają na stworzenie komfortowych warunków dla naszych kursantów. Dopełnieniem naszego obozu będzie popołudniowa część poświęcona przygodzie. Poprzez atrakcyjnie bloki zajęć na naszych obozowiczów czekać będą: wyzwania survivalowe, nietuzinkowe gry fabularne, zajęcia artystyczne, wycieczki do parków rozrywki. Na koniec obozu wszyscy jego absolwenci otrzymają certyfikat poszukiwacza przygód.

Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry, która swoim zaangażowaniem i entuzjazmem porwie do działania każdego uczestnika naszej wakacyjnej wyprawy.

W trakcie trwania obozu uczestnicy biorą udział w zajęciach podczas, których:

  • Poznają podstawy bezpieczeństwa na zajęciach w wodzie przy użyciu sprzętu windsurfingowego
  • Zapoznają się z budową i rodzajem sprzętu windsurfingowego ( dla osób starszych włącznie z samodzielnym taklowaniem sprzętu)
  • Uczą się podstaw teorii żeglowania ( prawidłowa pozycja , ustawienie żagla w zależności od kursu względem wiatru , sterowanie w kursach ostrych , zachowania w sytuacjach awaryjnych podczas żeglowania ,kursy względem wiatru – róża wiatrowa i odwzorowanie ich na akwenie )
  • Nabywają podstawowych umiejętności samodzielnego żeglowanie w kursach ostrych i przechodzenie do kursów pełnych , podstawowych zwroty , prawidłowej pozycji podczas żeglowania oraz podstawowej wiedzy żeglarskiej
  • Poznają technik survival-u w terenie ( budowa szałasu, budowa tratwy ratowniczej, rozpalanie ogniska, szyfrowanie wiadomości )
  • Biorą udział w grach terenowych podczas wycieczek krajoznawczych
  • Tworzą skrzynię skarbów podczas warsztatów z majsterkowania
  • Uczestniczą w wyzwaniach miejskich
  • Biorą udział w zawodach o Puchar Happy Time

Terminy i ceny

23.06 – 03.07.2019 Rogowo  2290 PLN        

04.08 – 14.08.2019 Łeba  2290 PLN        

Zakwaterowanie 

Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria – Rogowo – http://www.wiktoria-rogowo.pl/

Ośrodek Wypoczynkowy Nord-Łeba- http://www.nordcampleba.pl/

Baza noclegowa

Ośrodki o standardzie hotelowym z bogatym zapleczem rekreacyjnym. W ośrodkach znajdują się baseny z podgrzewaną wodą, teren rekreacyjny z boiskami wielofunkcyjnymi bądź parkiem rozrywki. Pokoje 3, 4 lub 5 osobowe z pełnym zapleczem sanitarnym.

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad wraz podwieczorkiem, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Śniadanie oraz kolacja w formie szwedzkiego stołu, obiad porcjowany. Obóz zaczyna się śniadaniem pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną

Cena zawiera

Zakwaterowanie, wyżywienie, transport, wszystkie zajęcia programowe, opiekę wykwalifikowanej kadry, opiekę medyczną, ubezpieczenie, nagrody, zestaw obozowicza ( czapka z daszkiem, kubek podróżnika, sylikonka, pamiątkowy medal)

Plan szczegółowy
pdf_iconPobierz