Windsurfingowo-przygodowy Wiek 8-16 lat

Organizator

Centrum Turystyczno Rekreacyjne Happy Time Sp. z o.o.

Wiek

8 – 16 lat

Opis

W tym sezonie wakacyjnym prezentujemy nową, jeszcze bardziej atrakcyjną, odsłonę naszego flagowego obozu windsurfingowego: połączenie windsurfingu z przygodą

Jak wiadomo, Jezioro Resko w okolicach Rogowa  to zdecydowanie jedne z ciekawszych miejsc na wybrzeżu do uprawiania windsurfing. Nadmorskie położenie oraz ciekawe ukształtowanie linii brzegowej tworzy idealne miejsce do nauki i uprawiania windsurfingu na każdym poziomie zaawansowania. Profesjonalny sprzęt dopasowany do wieku i umiejętności uczestników, bezpieczne akweny jezior oraz wykwalifikowana kadra pozwalają na stworzenie komfortowych warunków dla naszych kursantów. Dopełnieniem naszego obozu będzie popołudniowa część poświęcona przygodzie. Poprzez atrakcyjnie bloki zajęć na naszych obozowiczów czekać będą: wyzwania survivalowe, nietuzinkowe gry fabularne, zajęcia artystyczne, wycieczki do parków rozrywki. Na koniec obozu wszyscy jego absolwenci otrzymają certyfikat poszukiwacza przygód.

Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry, która swoim zaangażowaniem i entuzjazmem porwie do działania każdego uczestnika naszej wakacyjnej wyprawy.

W trakcie trwania obozu uczestnicy biorą udział w zajęciach podczas, których:

 • Poznają podstawy bezpieczeństwa na zajęciach w wodzie przy użyciu sprzętu windsurfingowego
 • Zapoznają się z budową i rodzajem sprzętu windsurfingowego ( dla osób starszych włącznie z samodzielnym taklowaniem sprzętu)
 • Uczą się podstaw teorii żeglowania ( prawidłowa pozycja , ustawienie żagla w zależności od kursu względem wiatru , sterowanie w kursach ostrych , zachowania w sytuacjach awaryjnych podczas żeglowania ,kursy względem wiatru – róża wiatrowa i odwzorowanie ich na akwenie )
 • Nabywają podstawowych umiejętności samodzielnego żeglowanie w kursach ostrych i przechodzenie do kursów pełnych , podstawowych zwroty , prawidłowej pozycji podczas żeglowania oraz podstawowej wiedzy żeglarskiej
 • Biorą udział w zawodach o Puchar Happy Time

Dodatkowe atrakcje w trakcie trwania obozu:

 • ABC survival-u w terenie ( budowa szałasu, budowa tratwy ratowniczej, rozpalanie ogniska, szyfrowanie wiadomości )
 • Tworzenie skrzyni skarbów podczas warsztatów z majsterkowania
 • Wyprawa do Parku Rozrywki Pomerania
 • Wyprawa do Parku Linowego
 • Gra miejska: Vog Challenge
 • Gra terenowa: 4Team (zbierz drużynę, podejmij wyzwanie 4 żywiołów)
 • Gra przygodowa: Zaklęta Księżniczka ( odnajdź księżniczkę, zdejmij klątwę, odbierz należny Ci skarb)

Terminy i ceny

27.06 – 07.07.2020 Rogowo  2350 PLN        

07.07 – 17.07.2020 Rogowo  2350 PLN        

Zakwaterowanie 

Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria – Rogowo – http://www.wiktoria-rogowo.pl/

Baza noclegowa

Ośrodki o standardzie hotelowym z bogatym zapleczem rekreacyjnym. W ośrodkach znajdują się baseny z podgrzewaną wodą, teren rekreacyjny z boiskami wielofunkcyjnymi oraz parkiem rozrywki. Pokoje 3, 4 lub 5 osobowe z pełnym zapleczem sanitarnym.

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad wraz podwieczorkiem, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Śniadanie oraz kolacja w formie szwedzkiego stołu, obiad porcjowany. Obóz zaczyna się śniadaniem pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną

Cena zawiera

Zakwaterowanie, wyżywienie, transport, wszystkie zajęcia programowe,sprzęt windsurfingowy, opiekę wykwalifikowanej kadry, opiekę medyczną, ubezpieczenie, nagrody, zestaw obozowicza ( czapka z daszkiem, sylikonka, pamiątkowy medal)

Plan szczegółowy
Pobierzpdf_icon