Obóz RPG: Magia i Miecz w świecie Warharmmer

Opis

A oto nowość wśród naszych obozów letnich. Obóz fabularny dla miłośników RPG w połączeniu z pradawnym życiem plemion słowiańskich.
Wraz z Stowarzyszeniem Rekonstrukcji Historycznej „ Dziadoszanie” zapraszamy was do świata magii i miecza wraz z rozgrywkami RPG.
W pierwszej części obozu poznacie zwyczaje jakie panowały w osadach słowiańskich w X wieku. Odtworzycie stroje mieszkańców, nauczycie się rozpalać ognisko, stworzycie jedyne w swoim rodzaju pochodnie. Zwieńczeniem działań będzie udział w obrzędzie Nocy Kupały 
Jeśli już macie dreszcze to dopiero początek. Dodatkowo czekają na was Kampanie Warhammer wraz grą planszowo-ruchową „Dziadoszanie”.
Zapowiada się magiczne lato! Czas pakować walizki!

Grupa wiekowa uczestników

 • 10-16 lat

Program

 • Warsztaty z rękodzielnictwa – nauka wytwarzania ubrań
 • Warsztaty survivalowe – nauka rozpalania ogniska, plecenia sznurów , robienia pochodni oraz przyrządzania posiłków 
 • Noc Kupały – przygotowanie słowiańskiego święta związanego z letnim przesileniem słońca 
 • Kampania Warhammer – Cywilizowane krainy Starego Świata stoją na krawędzi zagłady. Z domeny Chaosu nacierają niezliczone zastępy hord splugawionych istot. Jedyne ziemie otoczone są Pustkowiami Chaosu. Twoim zadaniem jest wcielenie się w postać nieznanego dotychczas bohatera, który musi przeżyć w tym okrutnym świecie.
 • Gra planszowo-ruchowa Dziadoszanie

 

 

 

Dodatkowe atrakcje

 • Przygoda na poligonie –. Udamy się na poligon, gdzie czekać na ciebie będzie militarna przygoda. Manewry wojskowe, techniki linowe, wojskowe transportery rozpoznawcze, pobyt w osadzie Piastów, strzelanie z armaty, a to tylko cząstka tego czego doświadczysz

 


Plan szczegółowy

PLAN 2022 RPG

Termin

 • 05.07-15.07.2022 Rogowo

Informacje

 • Akceptujemy bony turystyczne

Transport
Zapewniamy komfortowy transport autokarami naszej floty. Wszystkie busy oraz autobusy są regularnie sprawdzane pod względem technicznym. Nasza firma posiada licencje na przewóz osób, a kierowcy posiadają niezbędne kwalifikacje oraz badania wymagane ustawą o przewozie osób.

Cena / zapis

 • 05.07-15.07.2022 Rogowo– 2449 PLN

Cena zawiera:
Zakwaterowanie, wyżywienie, transport, wszystkie zajęcia programowe, opiekę wykwalifikowanej kadry, opiekę medyczną, ubezpieczenie, nagrody, zestaw obozowicza ( czapka z daszkiem, plecak podróżnika, pamiątkowy medal).

Wypoczynek nad morzem
Rogowo to niewielka miejscowość położona w odległości 3 km od Mrzeżyna i 12 km od Kołobrzegu na mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem Resko Przymorskie.

Zakwaterowanie
Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria – Rogowo – http://www.wiktoria-rogowo.pl/
Ośrodek o standardzie hotelowym, otoczony lasem sosnowym z bogatym zapleczem rekreacyjnym, oddalony od piaszczystej plaży ok 100 m.
W ośrodku znajduję się kryty basen z podgrzewaną wodą, teren rekreacyjny z boiskami wielofunkcyjnymi oraz parkiem rozrywki.
Pokoje 2 ,3 ,4 lub 5 osobowe z pełnym zapleczem sanitarnym.

Wyżywienie

 • śniadania w formie szwedzkiego stołu
 • domowe obiady wraz z podwieczorkiem – porcjowane
 • kolacja w formie szwedzkiego stołu

Dieta:

Koszt indywidualnej diety 100 zł/osoba


Istnieje możliwość stworzenia indywidualnego menu dla osób będących na diecie.
Wszystkie posiłki przygotowywane są w kuchni ośrodka.
Obóz zaczyna się obiadokolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.