Happy Time 4 team
Organizacja obozów i półkolonii dla dzieci

Udane wakacje z Happy Time, idealna
alternatywa dla pracowników
posiadających dzieci

Zamartwianie się w czasie pracy o dziecko pozostające samo w domu w czasie wakacji i ferii niesie za sobą spadki efektywności i zaangażowania w obowiązki pracownika, a co za tym idzie ma niekorzystny wpływ na interesy Twojej firmy.

Zespół Happy Time ma na to radę!

Skorzystaj z naszej oferty i uwolnij swoich pracowników
od zmartwień w okresie letnim i zimowym.

Zadbamy o dzieci Twoich pracowników w czasie wakacji i ferii zimowych

Od 2009 roku organizujemy podczas wakacji i ferii zimowych szereg aktywności. Współpracujemy w tym zakresie z wieloma firmami, oferując różnego typu benefity pracownicze.

W ofercie Happy Time przygotujemy dla dzieci
Twoich pracowników

  • obozy letnie
  • półkolonie letnie
  • obozy zimowe
  • półkolonie zimowe

Wybierzemy najlepsze miejsce zakwaterowania

Na miejsce wypoczynku dla dzieci i młodzieży wybieramy tylko sprawdzone ośrodki wypoczynkowe i hotele, usytuowane w atrakcyjnych lokalizacjach. Oferowane przez nas miejsca zakwaterowania muszą charakteryzować się komfortem, smaczną i bogatą kuchnią oraz możliwością organizacji różnych aktywności dla uczestników obozów.

Przygotujemy atrakcyjny
i aktywny program
dopasowany indywidualnie
do potrzeb uczestników.

Każdy obóz letni, zimowy, czy organizowane półkolonie są przygotowywane indywidualnie do potrzeb uczestników. Nasze autorskie programy sprawią, że wypoczynek dzieci i młodzieży będzie maksymalnie atrakcyjny, pełen przygód z możliwością poznawania nowych pasji oraz miejsc.
W naszej ofercie przedstawimy Ci gotowe, sprawdzone już programy lub przygotujemy nowy, dopasowany do Twoich potrzeb.

Powierzymy dzieci i młodzież
wykwalifikowanej opiece

Powierzając uczestników obozów i półkolonii doświadczonej i sprawdzonej opiece masz pewność, że Twoi pracownicy będą mogli spokojnie wykonywać swoje obowiązki zawodowe, w czasie gdy ich dzieci będą dobrze się bawić.

Zapewniamy kreatywną i wykwalifikowaną kadrę wychowawców i instruktorów, która zadba o bezpieczeństwo uczestników, zabierając dzieci i młodzież w świat niezapomnianych przygód.

Zapewnimy transport

Na organizowane przez nas obozy letnie, obozy zimowe oraz w trakcie trwania turnusów półkolonii zapewniamy bezpieczny i komfortowy transport.

Nasza licencjonowana flota autokarowa na bieżąco jest kontrolowana pod względem stanu technicznego, a kierowcy posiadają niezbędne kwalifikacje oraz badania wymagane ustawą o przewozie osób.

Ubezpieczamy

Ubezpieczamy uczestników obozów letnich i zimowych
na czas pobytu i podróży.

Chcesz wiedzieć więcej?

Umów się na spotkanie z naszym konsultantem!

Kontakt