Filmowo-przygodowy Wiek 8-16 lat

Organizator

Centrum Turystyczno Rekreacyjne Happy Time Sp. z o.o.

Wiek

8 – 16 lat

Opis

Oto odpowiedź na potrzeby dzisiejszych czasów, na oczekiwania dzieci oraz młodzieży, na niewypowiedziane prośby każdego rodzica. Obóz, który ma nie tylko przybliżyć wszystkim uczestnikom rodzaje, możliwości, kierunki czy formy dzisiejszych mediów społecznościowych, ale przede wszystkim będzie rozwijał mądre, świadome i w pełni bezpieczne korzystanie z wszelkich dóbr jakie dają nam dzisiaj social media. Każdy z nas korzysta dziś z telefonu komórkowego, robi nim zdjęcia, kręci filmy, pobiera różne aplikacje, czy obserwuje różna kanały. My pokażemy i pomożemy obozowiczom, jak robić to świadomie, jak odróżniać materiały wartościowe od tych mniej, a przede wszystkim przybliżymy uczestnikom jak samemu tworzyć, kreować, a później publikować własne pomysły. Podczas warsztatów filmowych nauczymy wszystkich jak korzystać z mediów społecznościowych, jak posługiwać się odpowiednim sprzętem i oprogramowaniem, jak zbierać materiały do własnych produkcji, a wreszcie jak zdobywać i poszerzać grono odbiorców naszych publikacji i jak współpracować ze sobą w sieci. Przy tym nasza propozycja nie zatraci ani odrobiny z naszych ideałów, którymi są sport, rekreacja i aktywny wypoczynek, ponieważ na zajęciach popołudniowych i wieczornych każdy obozowicz weźmie udział w niesamowitej wakacyjnej przygodzie! A każda zdobyta umiejętność, każda podjęta próba, każdy uśmiech i radość przy podejmowaniu przygodowych wyzwań, utwierdzą każdego uczestnika tego obozu w przekonaniu, że świat mediów społecznościowych musi się łączyć i współpracować ze sportem, ruchem i codzienną aktywnością w czasie rzeczywistym!

W trakcie trwania obozu uczestnicy biorą udział w zajęciach podczas, w których:

 • Poznają zasady działania mediów społecznościowych – Od czego zacząć? Skąd czerpać pomysły? Jak się do tego zabrać? Jaki format wybrać?
 • Nauczą się korzystania z odpowiedniego oprogramowania i sprzętu – różnice, funkcje, ustawienia, możliwości, zagrożenia. Jak katalogować, dzielić i obrabiać zebrany materiał.
 • Zaznajomią się z różnymi formatami publikacji swoich projektów – wady, zalety, możliwości i zagrożenia. Jak pozyskiwać widzów?
 • Zobaczą w jaki sposób powinni prowadzić kanał, subskrypcje, wyświetlenia. Jak pozycjonować kanał i własne materiały w wyszukiwarce? Jak zwiększyć zaangażowanie widzów?
 • Stworzą trzy tematyczne vlogi

Dodatkowe Atrakcje w trakcie trwania obozu:

 • ABC survival-u w terenie ( budowa szałasu, budowa tratwy ratowniczej, rozpalanie ogniska, szyfrowanie wiadomości )
 • Tworzenie skrzyni skarbów podczas warsztatów z majsterkowania
 • Wyprawa do Parku Rozrywki Pomerania
 • Wyprawa do Parku Linowego
 • Gra miejska: Vog Challenge
 • Gra terenowa: 4Team (zbierz drużynę, podejmij wyzwanie 4 żywiołów)
 • Gra przygodowa: Zaklęta Księżniczka ( odnajdź księżniczkę, zdejmij klątwę, odbierz należny Ci skarb)

Terminy i ceny

27.06-07.07.2020 Rogowo 2190 PLN

07.07-17.07.2020 Rogowo 2190 PLN 

Zakwaterowanie 

Ośrodek Wypoczynkowy Wiktoria – Rogowo – http://www.wiktoria-rogowo.pl/

Baza noclegowa

Ośrodki o standardzie hotelowym z bogatym zapleczem rekreacyjnym. W ośrodku znajduję się kryty basen z podgrzewaną wodą, teren rekreacyjny z boiskami wielofunkcyjnymi oraz parkiem rozrywki. Pokoje 3, 4 lub 5 osobowe z pełnym zapleczem sanitarnym.

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad wraz podwieczorkiem, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Śniadanie oraz kolacja w formie szwedzkiego stołu, obiad porcjowany. Obóz zaczyna się śniadaniem pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie, wyżywienie, transport, wszystkie zajęcia programowe, opiekę wykwalifikowanej kadry, opiekę medyczną, ubezpieczenie, nagrody, zestaw obozowicza ( czapka z daszkiem, sylikonka, pamiątkowy medal) , sprzęt do realizacji obozu

Plan szczegółowy
Pobierzpdf_icon