Youtubersko-przygodowy

Organizator

Centrum Turystyczno Rekreacyjne Happy Time Sp. z o.o.

Wiek

9 – 16 lat

Opis

ABSOLUTNA NOWOŚĆ I HIT TEGOROCZNEGO LATA POŚRÓD OBOZÓW HAPPY SUMMER 2019!!!

Oto odpowiedź na potrzeby dzisiejszych czasów, na oczekiwania dzieci oraz młodzieży, na niewypowiedziane prośby każdego rodzica. Obóz, który ma nie tylko przybliżyć wszystkim uczestnikom rodzaje, możliwości, kierunki czy formy dzisiejszych mediów społecznościowych, ale przede wszystkim będzie rozwijał mądre, świadome i w pełni bezpieczne korzystanie z wszelkich dóbr jakie dają nam dzisiaj social media. Każdy z nas korzysta dziś z telefonu komórkowego, robi nim zdjęcia, kręci filmy, pobiera różne aplikacje, czy obserwuje różna kanały. My pokażemy i pomożemy obozowiczom, jak robić to świadomie, jak odróżniać materiały wartościowe od tych mniej, a przede wszystkim przybliżymy uczestnikom jak samemu tworzyć, kreować, a później publikować własne pomysły. Podczas warsztatów youtuberskich nauczymy wszystkich jak korzystać z mediów społecznościowych, jak posługiwać się odpowiednim sprzętem i oprogramowaniem, jak zbierać materiały do własnych produkcji, a wreszcie jak zdobywać i poszerzać grono odbiorców naszych publikacji i jak współpracować ze sobą w sieci. Przy tym nasza propozycja nie zatraci ani odrobiny z naszych ideałów, którymi są sport, rekreacja i aktywny wypoczynek, ponieważ na zajęciach popołudniowych i wieczornych każdy obozowicz weźmie udział w niesamowitej wakacyjnej przygodzie! A każda zdobyta umiejętność, każda podjęta próba, każdy uśmiech i radość przy podejmowaniu przygodowych wyzwań, utwierdzą każdego uczestnika tego obozu w przekonaniu, że świat mediów społecznościowych musi się łączyć i współpracować ze sportem, ruchem i codzienną aktywnością w czasie rzeczywistym!

W trakcie trwania obozu uczestnicy biorą udział w zajęciach podczas, w których:

  • Poznają zasady działania mediów społecznościowych – Od czego zacząć? Skąd czerpać pomysły? Jak się do tego zabrać? Jaki format wybrać?
  • Nauczą się korzystania z odpowiedniego oprogramowania i sprzętu – różnice, funkcje, ustawienia, możliwości, zagrożenia. Jak katalogować, dzielić i obrabiać zebrany materiał.
  • Zaznajomią się z różnymi formatami publikacji swoich projektów – wady, zalety, możliwości i zagrożenia. Jak pozyskiwać widzów?
  • Zobaczą w jaki sposób powinni prowadzić kanał, subskrypcje, wyświetlenia. Jak pozycjonować kanał i własne materiały w wyszukiwarce? Jak zwiększyć zaangażowanie widzów?
  • Stworzą trzy tematyczne vlogi
  • Poznają technik survival-u w terenie ( budowa szałasu, budowa tratwy ratowniczej, rozpalanie ogniska, szyfrowanie wiadomości )
  • Biorą udział w grach terenowych podczas wycieczek krajoznawczych
  • Tworzą skrzynię skarbów podczas warsztatów z majsterkowania
  • Uczestniczą w wyzwaniach miejskich

Terminy i ceny

04.08 – 14.08.2019 Łeba 2190 PLN

Zakwaterowanie 

Ośrodek Wczasowo Wypoczynkowy  Nord  – Łeba – http://www.nordcampleba.pl/

Baza noclegowa

Ośrodki o standardzie hotelowym z bogatym zapleczem rekreacyjnym. W ośrodku znajduję się kryty basen z podgrzewaną wodą, teren rekreacyjny z boiskami wielofunkcyjnymi bądź parkiem rozrywki. Pokoje 3, 4 lub 5 osobowe z pełnym zapleczem sanitarnym.

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad wraz podwieczorkiem, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Śniadanie oraz kolacja w formie szwedzkiego stołu, obiad porcjowany. Obóz zaczyna się śniadaniem pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Cena zawiera

Zakwaterowanie, wyżywienie, transport, wszystkie zajęcia programowe, opiekę wykwalifikowanej kadry, opiekę medyczną, ubezpieczenie, nagrody, zestaw obozowicza ( czapka z daszkiem, kubek podróżnika, sylikonka, pamiątkowy medal) , sprzęt do realizacji obozu

Plan szczegółowy
pdf_iconPobierz