O nas

Centrum Turystyczno-Rekreacyjne Happy-Time rozpoczęło działalność w styczniu 2009 roku. Ideą jego powstania było zapewnienie dzieciom, młodzieży oraz dorosłym atrakcyjnych, bezpiecznych, profesjonalnie prowadzonych zajęć sportowo-rekreacyjnych jak również stojących na równie wysokim poziomie wyjazdów sportowo-edukacyjnych i imprez.

Po sześciu latach prężnych działań możemy pochwalić się wieloma sukcesami: współpracujemy z około 100 placówkami szkolnymi i przedszkolnymi z terenu Wrocławia i okolic, nawiązaliśmy ścisłą współpracę z Gminą Czernica, Gminą Siechnice i otwieramy się na kooperację z kolejnymi gminami ościennymi.

Kontynuujemy bardzo dobrą współpracę z firmą Chris-największym organizatorem wypoczynków dzieci i młodzieży w Polsce.

Pomagamy dzieciom i młodzieży z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji.

W każdym sezonie na zajęcia naszej Szkoły Pływania uczęszcza około 700 dzieci, a z wyjazdów i imprez organizowanych przez nasze Centrum korzysta średnio w sezonie już 1500 osób.

Posiadamy i udoskonalamy własny transport, co sprawia, że nasza oferta jest w pełni kompleksowa. Dzięki temu, proponując Państwu współpracę, mamy pewność, że wybrana usługa zostanie wykonana rzetelnie, terminowo, a co najważniejsze bezpiecznie.

Kadra, którą oddajemy do dyspozycji Państwa i Państwa dzieci to niezmiennie absolwenci oraz studenci Akademii Wychowania Fizycznego, trenerzy, instruktorzy różnych specjalności, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Na bieżąco staramy się w zarażać naszą pasją kolejne pokolenia poprzez wprowadzenie innowacyjnych forma spędzania wolnego  czasu w naszych autorskich projektach.

Z pozdrowieniami

Centrum Turystyczno – Rekreacyjne

„Happy Time”

Marcin Sykut

Sławomir Domański