O nas

Centrum Turystyczno-Rekreacyjne Happy-Time rozpoczęło działalność w styczniu 2009 roku. Ideą jego powstania było zapewnienie dzieciom, młodzieży oraz dorosłym atrakcyjnych, bezpiecznych, profesjonalnie prowadzonych zajęć sportowo-rekreacyjnych jak również stojących na równie wysokim poziomie wyjazdów sportowo-edukacyjnych i imprez.

Jesteśmy firmą, która od ponad 10-lat organizuje wyjazdy dla dzieci i młodzieży. Ideą naszych camp-ów jest  zapewnienie dzieciom oraz młodzieży bezpiecznych, profesjonalnych form spędzania wolnego czasu w trakcie wakacji.

Postawiliśmy sobie za cel, aby panele naszych obozów były zawsze na wysokim poziomie tematycznym, a ich realizacja przebiegała w miejscach szczególnie atrakcyjnych.

Nasze atuty:

Ludzie– Współpracujemy z zaufanymi wychowawcami posiadającymi wieloletnie doświadczeni w pracy z dziećmi. Sprawdzeni, doświadczeni i wykwalifikowani piloci, przewodnicy, animatorzy, instruktorzy oraz trenerzy są uzupełnieniem naszej obozowej kadry

Autorskie programy – W pierwszej kolejności tworząc nasze obozy zaczynamy od pisania programów.  Posiadamy bogate, różnorodne, niekonwencjonalne pomysły, które realizujemy podczas naszych wyjazdów. Zawsze staramy się wciągać naszych podopiecznych w  niebanalne propozycje tak, aby na długo w ich pamięci pozostał czas spędzony na naszych camp-ach.

Transport – Posiadamy własny tabor autokarów i busów, który jest do dyspozycji podczas trwania całego wyjazdu. To sprawia że jesteśmy wstanie dopasować się do każdej grupy. Pozwala nam to również na zapewnienie bezpiecznego oraz komfortowego transportu naszych obozowiczów.

Baza noclegowa – Dużą uwagę zwracamy również na dobór miejsca, gdzie mieszkamy podczas naszych wyjazdów. Każdy ośrodek jest przez Nas szczegółowo sprawdzany pod kątem warunków sanitarnych jak również zaplecza rekreacyjnego.  Pokoje, które oddajemy do dyspozycji są 2,3 lub 4 osobowe

W każdym sezonie na zajęcia naszej Szkoły Pływania uczęszcza około 1500 dzieci, a z wyjazdów i imprez organizowanych przez nasze Centrum korzysta średnio w sezonie już 2000 osób.

Na bieżąco staramy się w zarażać naszą pasją kolejne pokolenia poprzez wprowadzenie innowacyjnych forma spędzania wolnego  czasu w naszych autorskich projektach.

Z pozdrowieniami

Centrum Turystyczno – Rekreacyjne „Happy Time”