Happy Time
Zima nigdy nie jest nudna

Zimowe wyjazdy z Happy Time
Ferie zimowe są czasem przeznaczonym na ładowanie akumulatorów przed drugą połową roku szkolnego, a nasze programy na zimowe szaleństwa zregenerują przeciążone umysły dzieci i młodzieży.
Organizujemy obozy zimowe dla dzieci i młodzieży w różnych grupach wiekowych.

Autorskie programy zimowych obozów dla dzieci i młodzieży
Opracowujemy własne programy obozów zimowych, dzięki którym zima będzie czasem aktywności i białego szaleństwa. Z nami zdobędziesz nowe umiejętności, poznasz przyjaciół i radośnie spędzisz czas bez względu na zimową aurę.

Gwarantujemy komfortowe zakwaterowanie i smaczne wyżywienie
Na obozową bazę noclegową wybieramy zawsze sprawdzone i komfortowe zakwaterowanie w malowniczym górskim krajobrazie Polski. Staramy się, by posiłki przygotowywane dla obozowiczów były zawsze obfite i smaczne. Dbamy o to, by dzieci w trakcie zabaw na śniegu lub zjazdów na stoku miały dodatkowo ciepłe napoje.

Powierzamy uczestników wyjazdów wykwalifikowanej opiece
Doświadczona, kreatywna kadra wychowawców i instruktorów dbająca o bezpieczeństwo uczestników, zabierze dzieci i młodzież w świat niezapomnianych przygód. Wykwalifikowani instruktorzy narciarstwa i snowboardu nauczą uczestników obozów zimowych bezpiecznej jazdy na nartach lub desce snowboardowej.

Zapewniamy transport
Na obozy zimowe dzieci i młodzież podróżują komfortowym i bezpiecznym środkiem transportu. Nasza licencjonowana flota autokarowa na bieżąco jest kontrolowana pod względem stanu technicznego, a kierowcy posiadają niezbędne kwalifikacje oraz badania wymagane ustawą o przewozie osób.