Opinie naszych
Klientów


Dodaj opinię

Pani Ula

W imieniu córki dziękuję za super pobyt w Brennej. To był pierwszy, samodzielny wyjazd Marysi i wróciła z niego bardzo zadowolona. Mam nadzieję że to początek przygody z Happy Time ????Pozdrawiam

Pani Katarzyna

Jestem bardzo zadowolona z zajęć pływania zorganizowanych dla grupy przedszkolnej mojej 5 letniej córki. Wszystkie osoby mające kontakt z dziećmi są bardzo miłe i pomocne, z uśmiechem pomagają . Jestem zachwycona podejściem instruktorów pływania do dzieci. Bardzo dziękuję. Robicie świetną robotę!

Pani Basia

Jestem również bardzo zadowolona. Córka świetnie się bawiła na półkoloniach konnych. Wszystko było dobrze zorganizowane i zaplanowane. Dzieci oprócz koni miały zapewnione inne atrakcje. Polecam

Pani Monika

Polecam wszystkim! To już nasza trzecia przygoda z Happy Timem i na pewno nie ostatnia. Zawsze świetna organizacja, doskonały kontakt i świetne warunki na wyjazdach, oraz wspaniały program, nie ma czasu na nudę! Dzieciaki czują się bezpiecznie, a rodzice mogą spać spokojnie. Gratuluję i dziękuję organizatorom! Do następnego :)

Pani Klementyna

Moje dzieci jeszcze nigdy nie były tak zadowolone z kolonii jak z wypoczynku w Rogowie w tym roku. Wszystko było na 5 - kadra, ośrodek, zajęcia, wyżywienie. Polecam jak najbardziej ????

Pan Bartek

Dzisiaj wróciły moje dzieci z obozu snowboard i basen są bardzo bardzo bardzo zadowolone. Super opieka super organizacja super miejsce polecam i będę chciał skorzystać z Waszych usług jeszcze raz

Pani Janina

Przez dwa lata korzystaliśmy z zajęć na basenie. Bardzo pozytywnie odbieram organizację od odbioru z przedszkola, poprzez same zajęcia i powrót na miejsce. Dzieci zawsze wracały dobrze wysuszone (a to budziło moje obawy), nigdy niczego nie zostawiły na basenie. A to co najważniejsze widzę ogromne efekty. Córki oswoiły się z wodą i ładnie już pływają. Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Happy Time

Pan Krzysztof

Profesjonalna firma, super kadra. Bogata oferta uslug????jak najbardziej polecam????

Pani Monika

Wykwalifikowana kadra, bogata oferta i pomoc z każdej strony. Polecam bardzo ????

Pani Alina

Pełen profesjonalizm, wielokrotnie wysyłałam syna na kolonie i obozy organizowane przez różne firmy, ale dopiero po powrocie z obozu pływackiego organizowanego przez Happy Time usłyszałam " Mamo, było super

Pani Ewa

Dziękujemy za super obozy konno-artystyczny i challenge camp. Kreatywność, różnorodność i partnerskie traktowanie, super podejście do młodzieży. Happy Time od lat najlepsze wyjazdy dla dzieci i młodzieży!

Pani Aneta

Najlepsze obozy i kolonie dla naszych pociech ????

Pani Magda

Z całego serca polecam !!! Różnorodność zajęć, niestandardowe pomysły na zagospodarowanie czasu dzieciakom i przesympatyczna kadra !!!!Organizacja obozu na medal !!!

Pan Michał

Rewelacyjnie spędzony czas dwójki moich dzieci na obozach zimowych. Bogaty program, świetna kadra, piękne miejsce wypoczynku :)

Serdecznie polecam !

Pan Krzysztof

Profesjonalna firma, super kadra. Bogata oferta uslug????jak najbardziej polecam????

Pani Alinka

Pełen profesjonalizm, wielokrotnie wysyłałam syna na kolonie i obozy organizowane przez różne firmy, ale dopiero po powrocie z obozu pływackiego organizowanego przez Happy Time usłyszałam " Mamo, było super!

Pani Ewa

Dziękujemy za super obozy konno-artystyczny i challenge camp. Kreatywność, różnorodność i partnerskie traktowanie, super podejście do młodzieży. Happy Time od lat najlepsze wyjazdy dla dzieci i młodzieży!

Pani Kaziuta

Happy Time Wrocław polecam z czystym sercem. Pełen atrakcji obóz konno - artystyczny stanie się chyba naszą tradycją ???? Ciekawie i profesjonalnie prowadzone zajęcia. Wykwalifikowana i bardzo sympatyczna kadra.

Pani Aneta

Najlepsze obozy i kolonie dla naszych pociech

Pani Magda

Z całego serca polecam !!! Różnorodność zajęć, niestandardowe pomysły na zagospodarowanie czasu dzieciakom i przesympatyczna kadra !!!!Organizacja obozu na medal !!!